snažím se :) a daří se :)

25. května 2012 v 19:38 | kristí♥.
ahojté ♥ ,
jak víte z minulého velmi krásně krátkého článku mám se nepopsatelně :) všechno je tak krásný .. tak neuvěřitelný :) doslova kdybych to tak měla říct ''leží mi u nohou'' ano myslím Honzíka :) ale i ostatní všechno se zmněnilo :D a já nad tím stejně kroutím pořád hlavou jako poprvé ;) jak se ke mě ode dne ke dni chovají a jak on se chová ke mě od té doby co jsem mu napsala že se mi nehorázně líbí ♥ :D ano já mu to blbka napsala .. a vlastně jsem za to nesmírně vděčná a nelituju toho opravdu ne :) všechno je tak krásný tak lehký už .. jenom pár krůčku pár triků co znám a bude můj :D vlastně mi hodně pomáhá BRAVO a BRAVO GIRL! - kdo tenhle časopis vymyslel - tomu budu navždy vděčná :D né,opravdu všechny rady všechno mám právě z tohohle časopisu :D opravdu mi ve všem tak pomohl - proto jsem prostě s Honzíkem začala tak krásně flirtovat :D nemůžu vůbec ani uvěřit že já jsem ta na kterou se podle všeho hrozně rád dívá :) jsem štastná a víc se k tomu vyjadřovat nebudu :) je to ten nejhodnější kluk - a to mi řekl i učitel na tělák :D wow,on si asi všiml že já a Honzík mezi sebou máme něco jako ''stydlivý flirt'' :D nevadí jsem ráda :) jinak ve škole se mi daří velice dobře :) miluju tu třídu a miluju poslední dny učení :D to udělala ta velká pauza od blogu že? :D já vím samé jedničky a vysvědčení bude dobré :) a víte když jsme u té školy vlastně bych Vám mohla říct že 5.června jedeme na výlet :D jak já se těším víte? :D jedeme do Plzně no ale můžeme být rádi že vůbec někam pojedeme :) těším se :D to bude luxus :D jako chtěla jsem Vám toho napsat více ale jsem od středy po očkování - rakovina děložního čípku - jako bylo by to fajn kdyby do mě ten Honzíkův debilní spolužák nestrčil a ta celá ruka mi nenatekla .. ale nevadí :) od 29.května počítejte s tím že se Kristýnka officiálně vrací zase do té denní aktivity :) doufám že jste rádi :D no,jinak víte jak se těším až začně 8.6. EURO 2012 ze mě se ale stane fotbalová fanynka :D to bude myslím že asi poslední krok jak se k Honzíkovi dostat :D on hraje a miluje fotbal :D já teda nehraju fotbal ale budu ho aspon' milovat :D teda dál pokračovat v milování fotbalu :D mějte se .. miluju Vás a mrzí mě že jsem si připravovala takovej román a on se nepovedl :D kristýnka.
Tumblr_lp3u8ro3dk1qbmj8io1_500_large
jinak až se sem vrátím budu chtít blogovat o Justinovi :) vím že ho někteří z Vás nemůžou vystát ale pokud to bude natolik vadit udělám si nový blog :) já si tu zkusila jak je krásné blogovat o Seleně chtěla jsem pokračovat ale chce to změnu :) a Justina já zbožnuju strašně ♥ .. nevyjadřuju se :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 i r i s i r i s | Web | 26. května 2012 v 8:00 | Reagovat

Neaktivita nevadí, hlavně, že v reálném životě ti všechno vychází!! Mně Bravo a Bravo Girl nikdy v ničem nepomohly, takže máš asi štěstí. A určitě to nebude jenom o těch radách z časopisů - bude to i tvým osobním kouzlem, myslím, že ho máš ;-) Takže ještě jednou - hodně štěstí s Honzíkem.
Na blog o Justinovi budu samozřejmě taky chodit, i když nejsem jeho extra fanynka. (Líbí se mi od něj třeba ta vánoční písnička) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama