Únor 2012

nový začátek ..

14. února 2012 v 21:57 | kristí♥.
ano,ten okamžik je tu - můj nový blog vznikl právě na tak krásné datum - 14.února :) jmenuje se ..
love-strong.blog.cz doufám že bude tolik úspěšný jako i-love-superstar :) !! kristýnka.
Tumblr_lzeb6hbdpn1qea529o1_500_large

○ 7.2.2012

7. února 2012 v 17:10 | kristí♥.
kašlu na to .. nejsem jen hračka!! semnou si flirtovat miláčkové nebudete!! .. ach,omlouvám se jen dneska jsem myslela že zešílím .. ve škole mně to né ze štve ale .. máme tam ted'ka poslední dny trochu špatné vztahy .. i když polovina těch bláznů je na lyžáku a podle toho co jsem šlyšela mají se tam nejvíc luxusně ;D samozdřejmě že ironie - mám o ně strach! 5 lidí se tam zranilo a jsou na tom velice špatně ;( mezi nimi je i má nejlepší kamarádka a Vašek ;( moje stará láska :( stuhla jsem když jsem se to dozvěděla .. já .. pořád k němu něco citím a tohle je prostě nepopsatelná situace .. ;( je to hrozný .. on mi v té škole chybí :( vím .. miluju Honzíka ♥ ale s Vaškem jsme super kamarádi ♥ a tohle je pro mě docela rána :( i to že moje nejlepší kamarádka si zlomila ruku a ležele v nemocnici! ještě že jsem nejela .. oni jsou úžasní lyžaři a koukněte co se jim všem stalo a já nejsem zrovna exelentní lyžař a chtěla bych vedět co by se stalo mně ;D jako jsem ráda že jsem nejela .. ve škole je to asi o mnohem lepší i když ty vztahy ted' nejsou zrovna na 100% upřímný ..
Tumblr_lz13fjmtof1rnbghlo1_500_large
proč se zrovna já musím vždy zamilovat tak neštastně :'( nechápu to .. já nemám to štěstí nebo co?! asi to nikdy nepochopím .. :( první má velká láska byl Vašek .. milovala jsem ho opravdu silně a upřímně brečela pro něho po nocích řezala se a trápila se .. protože to bylo o hodně lepší než to abych za ním běžela a řekla mu to! po několika dnech jsem se vzdala lásky k němu a doufala že příjde někdo jiný .. ano přišel .. no přišly! rovnou dva chlapci Honza a Honza :D oni dva jsou úžasní♥ po Honzovi č.1 jedu pořád .. i když je to složité .. vždycky si najde holku a po dnu jí da kopky je to normální?! nevím proč to dělá .. flirtuje semnou pak si začne něco s jinou a pak se to točí neustále dokola .. dívá se na mně já se mu podívám z příma do očí a on po několika sekundach uhne očima na zem a oba zčervenáme ;D jak romantické ;D že? tam kde jsem já je i on ;D jak neuvěřitelné že ? :D ach,milovat je tak snadné ale docela mě to už štve .. ;D a Honza č.2 - my dva spolu budeme asi flirtovat do konce života že? ;D né,vždycky jak jedu s babi ve štředu ráno busem on jede taky a ty naše flirtovací maníry to je hrozná švanda :D né už mi z lásky šibe .. oba jsou tak úžasní a já vím že je nikdy nebudu mít :( ani jeden mně nechce určitě .. i když spolu flirtujeme je to nic .. :( což je celkem docela bolestný .. no jo no .. láska a já? - ne asi ne :/ typ holky jako jsem já asi nikdy nezažijetu upřímnou lásku ..
397704_317283064972288_263608977006364_1071619_929134273_n_large
láska je tak krásná ♥ a já jí asi nikdy nezažiju ;(
189672_194397830582474_192530920769165_560832_563764_n_large
jiank s tímto blogem sekám! ted' už doopravdy protože to nemá cenu když už sem ani jeden nepříjdete :D ale nevadí udělám si nový blog .. a bude už to odpovídat mému věku :) okey? :) .. něco Vám nakonec o sobě něco nového řeknu a pak už si půjdu navždycky svou cestou :) ----- takže,v posledních dnech se mi hrozna začala líbit Rihanna♥ líbí se mi ta její nová písnička♥ ale blog o ní to nechci :) chci konečně blog tak o všem :) pak se mi líbí ta nová od Madonny .. ouu to je závislost ;D a taky se mi líbí ta nová od Nightwork - Čekám na signál ♥ moje závislost :D těším se na ten film ♥ Vojta Dyk je prostě sexouš ;D kusanec ;D nejsem uchylná jen prostě zamilovaní jsou blázínci :) a poslední písnička na které frčím je od Mischela Tea ♥ .. pádím ;D už navždycky jsem celá rozesmáta protože jsem to veděla že to takle skončí :) miluju Vás ♥ uživejte si života zlatíčka ♥ sbohem Vaše kristýýnka. :)
Tumblr_lz13604dkm1qb7n7uo1_500_large
nehtýýýýý♥ milujuuu♥ budu mít :D brzo ;D až se mi bude chtít ;D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
moje oblíbené songy ;D*
(tuhle písničku jsem si zamilovala okamžitě♥ ten film je už podle ukázek úžasný a já se těším až ho uvidím♥ Vojtu mám ráda a on je strašně pěkný ;D♥)
(tahle písnička je nejvíc luxus♥ já a moje sestřička jí přímo žereme♥ deno denně ;* jůůůjky ♥)
(tahle písnička se mi asi jediná od Madonny děsně líbí♥)
-----------------------------------------------------------------------------------
už mně to nebaví :) takže sbohem ..