Září 2011

debílek .. :/

28. září 2011 v 12:11 | kristí♥.
ono je asi úplně nejlepší nebýt zamilovaná .. :/ on je prostě ten jeden z mála debílku na tomhle světě .. :/ i když ono to je těžký nebýt zrovna do něho zamilovaná ale prostě .. já mu ještě ukážu! a těm třem primadonkám taky .. ;) blbky .. moc si o sobě myslí a chduáka Vaška totálně zblbly .. hmmm .. tak at' si ho užijou ;P ... stejně se ho nevzdám ;P ted´ mi zrovna není nejlíp .. tety dceři - mé velice skvělé kamarádce umřel bratránek - znala jsem ho .. byl to kluk jako obrázek♥ - neustále jsme společně chodily ven a ted'? už nikdy nepůjdeme ven? je to hrozný to pochopit - bylo mu teprve 17 :( ách,líto mi to je .. vážně líto .. :'(
05112010915677_784_large

on je prostě víc než jen úžasně krásnej .. ;D♥

25. září 2011 v 17:04 | kristí♥.
vím řekla jsem že už jsem tu skončila .. ale .. stejně já .. ještě vůbec nevím jak to bude dál .. otázka je prostě zatím moc složitá .. jen .. možná že tu asi zůstanu ale já ještě prostě netuším jak to bude dál .. ale nový nebo tento blog o Amandě nebude ano - tu herečku v posledních dnech strašně zbožnuju ale .. zase .. prostě blog o Seleně♥ chci mít stále .. je to jediná stars která prostě to moje blogování zmněnila .. ale dost o blogu .. nevím jak to bude dál já potřebuju ještě čas .. zatím jsem ale řekla to že se sem už nevrátím a tak to zatím zůstane .. škola - učeního je vážně hodně,seminárky,referáty,testy,zkoušení a úkoly - vážně děs .. ale zase výhod to má vážně spoustu .. já a Vašek no .. pořád ho samozdřejmě miluju čím dál tím víc♥ prostě on je vážně jako Justin♥ taky že mu tak říikají vážně vypadá jako dvojče Justina♥ on je boží - ách,vážně je víc než jen úžasně krásnej♥ .. když nebyla ve třídě ta jedna z těch primadonských krav Tereza mohl si jen oči na mě vykoukat ale když se zase vrátila všechno zkazila - kravka jedna pitomá ;D stejně ho pořád miluju♥ i když vím že já mám u něho zrovna minimální šanci :/ nj .. já taková škaredka .. smířím se stím - ale ted' ještě ne prostě já nepřestanu bojovat nepřestanu ;D to co tu říkám je asi pěkná hovadina ale .. jedno ;D♥ on je prostě ták dokonale krásnej že to prostě ani moje slova nedokážou popsat ;D♥ no,už končím .. ještě se jdu doučit ten Děják ;D mějte se hezky♥ já se ozvu - slibuju :) kristýnka.

ahoooooj .. - po 100 letech :D

17. září 2011 v 17:35 | kristí♥.
ahooj .. omlouvám se že to trvalo tak dlouho ale .. mě se sem prostě vůbec nechce .. neláká mě to vůbec ne .. já .. popravdě .. - nechci se sem vrátit - asi už nikdy .. - já,nevěřím že jsem to řekla ale ano - nevratím se sem .. já stejně nevím co bych tu dělala .. mě to tady prostě už ani tak nebaví .. taky ten jeden z mála důvodů je škola .. je to hodně složitý už ted' .. učení je mraky a já se učím představte si že hrozně ráda :) škola = prostě .. úžasný .. áno řeknu to no .. jsem strááášně zamilovaná ale strašně moc♥ .. přišel k nám totiž nový klučina a já jsem se do něho prostě po uši zamilovala♥ - jmenuje se Vašek :* je úžasnej♥ .. ááách,moje srdíčko dělá pořád ''buch,buch'' :D je to hodně vážný no .. ve škole po sobě každej koukáme - ách :D ale nějak si zatím nepíšeme .. já se bojím si ho přidat na FB .. vím že on to udělá brzo sám ;D no,to je všechno co Vám řeknu .. ted' vyrážíme s naší celou partou (třídou) ven takže .. doufám že příjde i Vašek♥ - áách,láska moje :* ;D vážně jsem se do něho hrozně zamilovala .. no .. prostě miluju tu naší třídu a Vaška ještě víc :P♥ = 8.B.♥ .. 4EVER. :* strašně jsem si oblíbila herečku Amandu Seyfried - takže kdybych třeba chtěla ještě někdy? blogovat blog by byl určitě už jen o ní :) nemá až zas tak moc novinek takže bych to se školou stíhala skvěle :) uvidíme .. okouzlila mě totiž její role ve filmu ''Dopisy pro Julii'' ♥ vím že taky hrála v muzikálu Mamma Mia a tam byla taky úžasná♥ no takže .. ještě se rozhodnu :) .. mějte se hezky .. a .. nevím co bych dál mněla říct .. snad se ještě někdy jak se říká uvidíme :) mám vás ráda :* - nezapomen'te na to ;)