Srpen 2011

~ nic ..

28. srpna 2011 v 11:02 | kristí♥.
omlouvám se ale .. hiatus asi neskončí .. bohužel ještě nebyl čas aby se internet zapojil .. poslední dny je nádherné počasí a nějak se nám do toho nechce .. :) vím že jsem to slíbila ale bohužel .. nic stím udělat nemůžu .. náhradu za sebe - neboli někoho kdo by to tu všechno dopřidal a přídával do té doby než se vrátím nechci .. novinky si pročtu ale přidávat je ? nějak se mi do toho nechce .. omlouvám se ale .. stejně prázdniny utekly strašně rychle a ve čtvrtek už se jde do školy a .. už .. stejně budu na blogu minimum .. je mi to líto ale nechci to tu vypisovat .. prostě hiatus stále pokračuje .. možná nebo asi určitě ste si mě nebo to asi z tohoto důvodu uděláte - že si mě určitě smažete z affs ale já nemůžu nic dělat .. :) smířím se stím a .. až se vrátím dám to všechno do pořádku :) než se zase ozvu bude to trochu delší doba - možná pár dní,týdnu nebo měsíc .. netuším ale doufám že to bude brzo .. užijte si poslední dny prázdnin a mějte se fajn♥ ..
tisíc a jedna noc♥ - nejúžasnější seriál na který sem se kdy koukala♥ škoda že už skončil :'( nesla jsem to těžce :D♥

hiatus se blíží ke konci ~ konečně :)

17. srpna 2011 v 16:39 | kristí♥.
[avatar by awý))*] .. ahojté miláčkové♥ .. ted' jsem zašla na chvilku do knihovny abych se mohla podívat co je tu nového .. ách,tolik úžasných věcí ;P tolik fotek,videíí Justina,Selenky a Demi♥ .. jůůj,těším se až si to doma v klidu prohlídnu :) ted' nemám moc času protože jdu nakupovat ;P ale jen jsem chtěla říct že hiatus se blíží ke konci takže brzo se ozvu a všechno dopřidám dobře? :) - jinak zítra vychází BRAVO♥ - tohle si obzvlášt koupím protože tam píší o Selence & Justinovi♥ těšííím se až si to přečtu ;P - dneska je u nás krásný počasíí - konečně ;* no říkala jsem že půjdu takže jdu :) tak se tu mějte zatím fajn :))* vaše kristí♥

až zítra .. ~ HIATUS stále!

13. srpna 2011 v 23:05 | kristí♥.
Nakonec jsem se dneska dozvěděla že nám ten internet odpojí až zítra .. takže jsem tu ještě bez problémů mohla být ale - i tak už stěhujeme a já ráda pomáhám ;D celý den jsem na internetu a projíždím si ty úžasné novinky o selence♥ - strašně mi to přidávání chybí ;D a taktéž mi chybíte i Vy samozdřejmě :) k blogu - můžete si všimnout že je tu nový úžasný design od mého zlatíčka Žanetky♥ - zlatoo,je opravdu úžasný♥ děsně se mi líbí - ta fotka♥ a to všechno :) chtěla bych ti hrozně moc poděkovat♥ vážně je dokonalý :* si strašně šikovná :) (víš zapomněla jsem ti poděkovat na icq.) .. dále si můžete všimnout že je pár změn v menu - jsou to takové menší změny kterých si někteří zvás ani nevšimnou takže tohle není podstatné :) .. celý den poslouchám sel a justina♥ - nemůžu si prostě pomoct ;D dneska jsem poznala jednu úžasnou holčinu♥ vlastně ted' je to moje .. no úžasná sousedka ;) zbožnuje totálně justina jako já♥ a selenu má taky ráda - takže si hrozně rozumíme :) máme rádi stejné věci .. máme stejné koníčky - milujeme hudbu a než bych to tu všechno vypsala bylo by to vážně na dlouho :) poznaly jsme se vlastně před naším barákem ;D - myslím že jsem nadávala protože mě boleli nohy z těch mích dokonalých vysokých botiček ;D ále jasně tat'ka mněl opět pravdu když mi ještě včera říkal jestli mám všechno na stěhování připravené - jasně že jsem řekla že ano ale bohužel to tak nebylo ;D ted' mám všude puchýře .. auu ;D nemám si stěžovat - táta mi to říkal ;D vypadala jsem fakt směšně ;D ale naštěstí né až zas tak moc - uff. ;D no tak vlastně v téhle atmosféře jsem se s Martinkou seznámila ;D ptala se mě jestli něco nepotřebuju nebo tak ale já řekla že ne a tak náš první rozhovor skončil .. :) nakonec se to pak nějak rozjelo - smáli jsme se .. zpívali si různý písničky jak od sel tak justina♥. bylo to skvělí odpoledne♥ jsem ráda že jsem si konečně našla kamarádku které mi ve Všem rozumí♥ a jsem štastná že jsme zrovna my dvě sousedky♥ .. tohle byl taky samozdřejmě úžasný den s mojí sestřičkou♥ - jasně že se nenávidíme,milujeme,hádáme,mlátíme,řveme na sebe,děláme si naschvály a taky po sobě hazýme čímkoliv ale i přesto jí miluju♥ .. bez ní by to asi nemělo cenu :)* zlatoo moje :* no,dost mého kecání :) už bych měla jít spát - zítra mě čeká asi ten nejnáročnější den .. ráno vstávám v 8. - budeme dostěhovávat věci atd. :) ten kdo se stěhoval to zná ;P takže HIATUS je tu stále - opravdu nevím do kdy bude .. těžko říct ale slibuji že do září se na 100% ozvu .. protože na září toho mám taky hodně v plánu a hned na začátku září bude taky HIATUS ale to jsem moc přeskočila :) ale slibuji že se určitě do příští neděle ozvu okey? :) i když jsem to psala v předešlém článku tak bych Vám chtěla říct aby jste mě omluvily z jakýkoliv kontrol,soutěži atd. :) - mějte se♥ mám Vás hrozně ráda♥ Vaše kristí♥.
tohle video jsem našla u mého affs - catherine♥ .. to video je opravdu - úžasné!♥ opravdu :* takže stejně jako catherine. - doporučuji Vám si ho shlédnout ;)♥ - uvědomítě si hrozně moc věcí :)

HIATUS ~ 12.8. - ?

12. srpna 2011 v 11:38 | kristí♥.
áno,je to tady .. první hiatus na tomto blogu - v žádném případě to není z důvodu že by mě to nebavilo nebo tak to ne .. obzvlášt mi to přidávání novinek o Selence♥ bude těch pár dní chybět :) - takže proč je vlastně hiatus. - stěhujeme se .. vypojí nám internet a já ještě vůbec přesně nevím kdy nám ho zapojí .. :/ ale mamka. říkala že příští týden by to mělo být už zapojené :) ale nic neslibuji :/ možná že jedeme příští týden k babi protože přijede tetička♥ .. podle všeho hlasily že by mělo být právě příští týden slunečno takže super :) - potom mám taky spoustu plánu s mojí skvělou kamarádkou ze školy - chceme zajít do kina a ty poslední dny si maximálně užít :) takže doufám že bude hezky :) zpátky k hiatusu. - chtěla bych Vás všechny poprosit aby jste mě omluvily z jakýkoliv kontrol a soutěží! nechci abych se potom vrátila a viděla ze jste si mě smazali :/ mrzelo by mě to :) no,taky bych ještě chtěla odbočit od hiatusu a popřát všechno nejlepší Ewě Farné která dneska slaví své 18.narozeniny♥ .. takže prosím vážně mě ze všech kontrol a soutěží omluvte :) brzo se Vám ozvu♥ .. potom všechno dopřidám ;) slibuji,mějte se tu hezky♥ .. mám Vás ráda♥ .. kristí♥.

Selena Gomez is considered one of the most influential actresses Twitter

12. srpna 2011 v 11:03 | kristí♥.
Objevil se žebríček ''Nejvlivnějších Hereček Twitteru''.Selena se umístila na úžasném 2.místě hned za svojí BFF Demi Lovato - která stojí v čele celého seznamu.Třetí místo obsadila herečka Ariana Grande - čtvrté místo patří Miley Cyrus a na pátem místě se umístila Bella Thorne.Gratuluji!

Quickies » 01.

12. srpna 2011 v 10:59 | kristí♥.
EGO: Na stránkách zveřejnily krátkou poznámku o show v Detroitu - čtěte zde! / Dirty Dancing: Selena uvažuje pro roli Frances - protagonista filmu Dirty Dancing.Mezi uvedenými herci jsou např. Zac Efron,Ed Westwick,Taylor Lautner,Robert Pattinson,Emma Stone,Lea Michele,Mila Kunis a Miley Cyrus.

Clip "Love You Like Love Song" is on the 7th place in the Top 10 MTV Brazil

12. srpna 2011 v 10:50 | kristí♥.
Na začátku srpna - nejnovější klip Seleny & The Scene ''Love You Like A Love Song'' - obsadil první místo v ''TOP 10'' stanice MTV Brazílie.Ale dnes to bohužel spadlo až na 10.místo :( ale my musíme Selenu opět dostat na vrchol ;) takže? budeme hlasovat co nejvíce :) návod jak hlasovat: klikněte zde! - napište ''Selena Gomez'' do mezery vyberte klip Love You Like a Love Song zadejte ověřovací kod a stiskněte ''OK!'' Potom stačí obnovit stránku a udělat to samé několikrát po sobě ;P čím více hlasů tím lépe :)

Position of the week on Billboard!

12. srpna 2011 v 10:40 | kristí♥.
Billboard vydal nové pozice v týdnu - a Selena & The Scene má dobré i špatné zprávy. - HOT 100. - 56 - Love You Llike a Love Song. / BILLBOARD 200. - 15 - When The Sun Goes Down. & 153 - A Year Without Rain. / DIGITAL SONGS. - 31 - Love You Like a Love Song. / DANCE/CLUB PLAY SONGS: 11 - Who Says. / Social 50. - 10 - Selena Gomez.

MTV VMA 2011.

12. srpna 2011 v 10:32 | kristí♥.
MTV vydalo informaci o tom že letošní MTV Video Music Awards která se budou konat v LA. - dne 28.srpna bude uvádět Selena! - společně s Kim Kardashian,Rickem Rossem,Jonahem Hillem,Oddem Futurem a Sethem Roganem. - Velice se těším :)

"I do not think I'm a big star in Hollywood," says Selena Gomez

12. srpna 2011 v 10:27 | kristí♥.
Scan z časopisu BOB! - Kde píší o Seleně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com